Kolegium sędziów

Kolegium Sądu Okręgowego składa się z czterech do ośmiu członków, wybieranych przez zgromadzenie ogólne sędziów okręgu, spośród jego członków, będących sędziami sądu okręgowegoi rejonowego  oraz z prezesa sądu okręgowego.
Liczbę członków kolegium pochodzących z wyboru ustala zgromadzenie ogólne sędziów okręgu.

Przewodniczącym Kolegium jest Prezes Sądu Okręgowego.


Na zgromadzeniu Ogólnym sędziów okręgu włocławskiego w dniu 30.10.2015 r.oraz w wyborach uzupełniających wybrano  na  trzyletnią kadencję nastepujących członków kolegium.

  • SSR del. do SO we Włocławku  Ewa Felińczak  - Prezes Sądu Okręgowego
  • SSO Małgorzata Paździerska
  • SSO Romuald Jankowski
  • SSO Lucyna Samolińska
  • SSR Przemysław Kępiński SR Lipno
  • SSR Agnieszka Orlik Seligowska SR Włocławek
  • SSR Dariusz Bracisiewicz SR Włoclawek
  • SSR Iwona Łowicka SR Włocławek

Rejestr zmian dla: Kolegium sędziów

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Okręgowy we Włocławku
Wytworzył:
Magdalena Konopka
Opublikował:
Mariusz Graczyk
Dokument z dnia:
2018-05-08
Publikacja w dniu:
2018-05-08
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Okręgowy we Włocławku
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
admin
Dokument z dnia:
2018-05-02
Publikacja w dniu:
2018-05-02
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Okręgowy we Włocławku
Wytworzył:
Magdalena Konopka
Opublikował:
Mariusz Graczyk
Dokument z dnia:
2017-07-19
Publikacja w dniu:
2017-07-19
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Okręgowy we Włocławku
Wytworzył:
Magdalena Konopka
Opublikował:
Mariusz Graczyk
Dokument z dnia:
2017-07-19
Publikacja w dniu:
2017-07-19
Opis zmiany:
b/d